TNT fornyet Dallas for sesong 3

Det blir mer drama fra Ewing-familien også neste år!

Som forventet har TNT fornyet Dallas for en tredje sesong som vil bestå av 15 episoder. Forventet lansering er tidlig i 2014. Til tross for at seerne har måttet ta farvel med J.R.Ewing etter at skuespiller Larry Hagman døde  i fjor, så er det ifølge TNT fremdeles mange historier å fortelle om olje-familien.

Annonse

Foreløpig har TNT ikke sagt noe om videre skjebne for Southland og nykommer Monday Mornings, men ingen av seriene er forventet å bli fornyet. Mest sannsynlig vil de bekrefte kanselleringen av disse dramaseriene i løpet av de kommende ukene, i påvente av deres Upfront-presentasjon 15.mai. Da vil nok også informasjon om hvilke piloter som blir plukket opp til serie. Det er forventet at den Howard Gordon-produserte Legends og Michael Bay-serien The Last Shipvil få grønt lys.

Les også: Siste nytt om hvilke piloter som er mest hot!

Om forfatter

Mona Habbestad
Mona Habbestad
Mona har vært med fra starten av og er selverklært SerieFreak med bred og variert smak, lar seg underholde av så vel lettbente såpeserier som tung drama.
Annonse

Premierenyheter
Se hva som kommer

Intervjuer
Bak kulissene

Personvern

Serienytt.no benytter «cookies» (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk. Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig. Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som «innstillinger», «sikkerhet» e.l.