Nyåret sparkes i gang med tøff konkurranse om seernes oppmerksomhet. Året byr allerede på spennende seriepremierer og nye sesonger av populære serier. Om det likevel er reality som er din prioritering for skjermtid, kan du 1. januar velge mellom Hver gang vi møtes på TV 2 Play og TV 2 Direkte, og Mesternes mester på NRK TV og NRK1.
Utover måneden blir det flere kjente realitysatsinger: Alle elsker David, Farmen Kjendis og The Voice på TV 2 Play, Alle mot alle og 16 ukers helvete på Max og TVNorge, samt Paradise Hotel på Viaplay.

Netflix satser også videre på sin realityportefølje med programmer som Stranded With My Mother-In-Law, Selling the City, I Am Ilary, Young, Famous & African, Dubai Bling, W.A.G.S to Riches og Single’s Inferno. Det høye trykket av realitysatsinger fyller opp hver eneste dag med nye episoder og sesonger.
Den nye norske satsingen Boksen har premiere på TV 2 Play 9. januar.
Tradisjonelt sett er de faste inventarene på TV 2, NRK og TVNorge noe av det mest sette og populære både på strømming og TV.
Realitypremierene
Du kan få mer detaljert informasjon ved å klikke på navnene i premierekalenderen. Vi oppdaterer oversikten fortløpende og tar forbehold om at endringer og feil kan forekomme.
