The Blacklist fornyet. Trolig også Into The Badlands

The Blacklist får en fjerde sesong, mens hovedrolleinnehaver Daniel Wu avslørte at Into The Badlands også får ny sesong.

At de to seriene fornyes kommer ikke som noen overraskelse. The Blacklist skal ha blitt fornyet for en stund tilbake, i følge serieskaper Jon Bokenkamp. Dermed har NBC fornyet fire serier da Blindspot, Chicago P.D. og Chicago Fire tidligere er fornyet.

Annonse

Hos AMC har nykommer Into The Badlands gjort det såpass bra at det blir nok en sesong, i følge seriens stjerne Daniel Wu. Et lite forbehold her om at AMC ikke selv har offentliggjort denne nyheten og at Wus statusoppdatering på facebook, hvor han avslørte det, senere er blitt fjernet. Men med tanke på seertallene vil det overraske om det ikke blir nok en sesong.

The Blacklist ser dere her hjemme på Viaplay, mens Into The Badlands går på C More og TV 2 Sumo.

Du kan lese førsteinntrykk av Into The Badlands her.

Om forfatter

Vidar Daatland
Vidar Daatland
Vidar Daatland er grunnlegger og redaktør av Serienytt.no, som han startet i 2011. Med bakgrunn fra norsk mediebransje har han fulgt utviklingen i TV-serier og strømmemarkedet tett siden de første internasjonale plattformene gjorde sitt inntog i Norge.
Annonse

Premierenyheter
Se hva som kommer

Intervjuer
Bak kulissene

Personvern

Serienytt.no benytter «cookies» (informasjonskapsler). En cookie er en liten tekstfil som blir lagret på din harddisk av nettstedet du besøker. Filen inneholder informasjon og blir blant annet brukt til å støtte deg som bruker og til statistikk. Det medfører ingen sikkerhetsrisiko for deg, og gjør at vi kan tilby deg en tjeneste som virker best mulig. Funksjonen kan slås av i de fleste nettlesere gjennom et menyvalg som «innstillinger», «sikkerhet» e.l.