Innholdssjef Casey Bloys i HBO har uttalt seg om fremtiden til de tre populære seriene True Detective, Mare of Easttown og Curb Your Enthusiasm. Det er ønskelig at alle tre seriene fortsetter.
True Detective har ikke hatt noen ny sesong siden 2019. Bloys avslørte i møte med pressen at de jobber med å finne noen nye stemmer som kan stå for en eventuell fjerde sesong av krimdramaet.
Nic Pizzolatto skrev originalen, hvor sesong 1 fra 2014, er ansett som den klart sterkeste, med Woody Harrelson og Matthew McConaughey i hovedrollene.
Serieveteranen Curb Your Enthusiasm fortsetter etter all sannsynlighet, og serieskaper Larry David skal være veldig motivert.

En positiv overraskelse er at miniserien Mare of Easttown kan få nok en sesong. Det foregår samtaler og HBO er innstilt på å gi stjernen Kate Winslet og regissør Craig Zobel anledning til å utforske universet ytterligere. Serien var en av fjorårets beste nye krimserier, derfor er det mange som håper vi får se mer av etterforsker Mare Sheehan.
Eneste skåret i gleden er at det kan ta noen år før en eventuell ny sesong, fordi det er avhengig av at Winslet og Zobel finner ledig tid i kalenderen.
