I fjor var Lisa Kudrow på plass i Cougar Town, i år ser det ut som om det blir Jennifer Aniston. I følge Ausiello Files er en avtale like rundt hjørnet. Le Blanc er også på vei tilbake til TV-skjermen.
Cougar Town bytter for øvrig ikke navn, slik det lenge var spekulert om. Andre sesong har premiere 22. september i USA.
En annen Friends-stjerne er også tilbake på TV-skjermen kommende sesong. Matt Le Blanc vil spille seg selv i en serie kalt Episodes, som kommer på Showtime. David Crane (Friends-skaper) er mannen bak den serien. Den har USA-premiere 11. januar 2011.
Av øvrige Friends-skuespillere har David Schwimmer sist vist seg som seg selv i Entourage, i tillegg er han travelt opptatt på regi-fronten. Mathew Perry er på vei med ny TV-serie kalt Mr. Sunshine på ABC mens Lisa Kudrow er i en ny serie kalt Web Therapy.
Den ryktede Friends filmen forblir kun et rykte.
