The Agency er klar for SkyShowtime i februar, fans av Yellowjackets kan også glede seg til sesong 3. Serienytt gir deg oversikten over alle premierene på tjenesten.
Hødepunkter på SkyShowtime i februar
Star Trek: Section 31 – Filmpremiere

Filmen er en del av Star Trek-universet og følger karakteren Philippa Georgiou, spilt av Michelle Yeoh, som slutter seg til en hemmelig avdeling i Starfleet kjent som Section 31. Denne enheten har som oppgave å beskytte United Federation of Planets, og Georgiou må konfrontere synder fra sin fortid i prosessen.
Premiere 21. februar
Schmeichel – Ny dokumentarserie

Dokumentaren i to deler tar for seg Peter Schmeichels forbløffende 22 år lange fotballkarriere og livet hans utenfor idretten. Sir Alex Ferguson beskriver ham som «tidenes beste målvakt», og kollegaer sier han «fant opp keeper-rollen på nytt». Schmeichel gir unik tilgang på mannen selv idet han letter på sløret, og vi finner ut hva som faktisk skal til for å bli en av tidenes største idrettsmenn.
Premiere 9. februar
The Agency – Ny serie

The Agency er alt fornyet, serien er basert på den mesterlige serien Le Bureau og tar for seg påkjenningen spionlivet har på CIA-agent Brandon. Ved siden av Fassbender har Jeffrey Wright, Richard Gere og Jodie Turner-Smith fremtredende roller i serien, som så langt har respektable 7.4-rating på IMDb. Det er et stykke under den franske originalens imponerende 8.7-rating.
Premiere 10. februar
Yellowjackets – Ny sesong

Denne sesongen fortsetter å utforske de komplekse historiene til de overlevende fra flystyrten, både i deres tid som strandet i villmarken og i deres nåværende liv. Traileren antyder en dypere utforskning av karakterenes psykologiske kamper og de mørke hemmelighetene de bærer på.
Premiere 27. februar
Nye episoder:

- Dexter: Original Sin (Torsdager)
