0
Publisert 10/19/2011 av Vidar Daatland i Nyheter
 
 

‘The Glades’ fornyet

the glades
the glades

Krimdramaet med Matt Passmore i hovedrollen har blitt fornyet, melder EW.com

A&E-serien, som her hjemme går på FOX Crime, fullførte nylig sin 2. sesong og neste sommer fortsetter sommeren 2012. Forrige sesong hadde i snitt 3.9 millioner seere, som er en liten økning i forhold til første sesong (3.8 millioner). På FOX Crime går den normalt på tirsdager.

Serien premierte i sin tid med rekordtall for A&E og har holdt seg godt siden, det hjelper også godt på at kritikerne som oftest er positive.

For de uinnvidde så handler serien om etterforsker mord i idylliske Palm Glade Florida, etter at han urettmessig mistet jobben som etterforsker i Chicago.

Har selv ikke sett en episode av serien enda, noe jeg bør gjøre noe med?


Vidar Daatland

 
Vår ansvarlige redaktør er en seriegal 33 år gammel medieviter som fant ut at fritiden godt kunne brukes til å skrive om TV-serier. Liker alle sjangre - men har en spesiell forkjærlighet for tung drama eller familieunderholdning som kan sees sammen med sine to barn. Jobber til daglig i Mediehuset Tek. Ta gjerne kontakt på vidar@serienytt.no